{{ $item.name }}
Dikkat: Bayi Olan Müşterilerimiz Ödemelerinizi TURGAME BİLGİSAYAR BİLİŞİM LTD. ŞTİ. Hesaplarına Yapmanızı Rica Ediyoruz , Keyifli Alışverişler Dileriz...

Knight Online ; Büyücülere Özel İlk Parti Turnuvası !

Knight Online ; Büyücülere Özel İlk Parti Turnuvası !

Merhaba arkadaşlar,

Büyücü sınıfına özel düzenleyeceğimiz turnuvanın detayları aşağıdaki gibidir, şimdiden herkese başarılar!

En Ucuz Epin Metin2 Yang Knight Online Cash Gold Bar Fiyatları Oyun Parası Kupon CD Key Satışı


-Her takım yalnızca 1 defa başvuru yapabilir (Birden fazla yapılan başvurularda ilk başvuru esas alınır),
-Takımlar, forumda açtığımız konu üzerinden turnuva başvurularını yapabilecekler,
-Turnuva kayıtları 31 Ağustos 2018 tarihinde başlayacak ve 9 Eylül 2018 tarihinde sona erecektir.
-Her parti 8 asıl üyeden oluşmak zorundadır.
-Turnuvaya katılacak hesaplarda en az 59 level karakter bulunmalı ve karakterlerin turnuva tarihleri arasında ‘yasaklanmamış’ olması gerekmektedir.
-Toplamda 64 parti turnuvaya katılabilecektir.
-Başvuru yapan ilk 64 takım arasında katılım şartlarına uymayan takımların tespit edilmesi durumunda, başvuru sırasına göre 65. Takım ve devamı turnuvaya dahil edilecektir.
-Turnuva çekilişleri 17 Eylül 2018 tarihinde canlı yayında gerçekleşecektir. (Twitch kanalımız üzerinden canlı olarak kura çekimleri yapılacaktır. www.twitch.tv/nttgame)
-Birinci ve ikinci tur maçları 23 Eylül 2018 tarihinde, üçüncü tur, çeyrek final, yarı final ve final karşılaşmaları ise 30 Eylül 2018 tarihinde oynanacaktır.
-Katılım süresince partiler kayıtlarını tamamlamış olması gerekmektedir.
-Yukarıda belirtilen kurallar doğrultusunda takımınızı tamamladıysanız, aşağıdaki başvuru linki üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

TURNUVA KAYITLARI


En Ucuz Epin Metin2 Yang Knight Online Cash Gold Bar Fiyatları Oyun Parası Kupon CD Key Satışı

-17 Eylül 2018 tarihinde çekilen kura sonuçlarına göre mücadeleler gerçekleştirilecektir.

-Turnuva, eleme usulüyle oynanacak olan bir online turnuvadır.

-1. , 2. ve 3. tur mücadeleleri 15 dakika sürecektir.

-15 dakikalık süreçte hangi parti en fazla öldürme/puan miktarına sahip olursa, o parti mücadeleyi kazanmış olacaktır.

-3. Tur sonunda, 8 parti çeyrek finale yükselmiş olacaktır.

-Çeyrek final/Yarı final ve Final karşılaşmaları tek maç ve 20 dakikalık periyotlardan oluşacaktır.

-Beraberlik durumunda 5 dakikalık ikinci bir maç oynanacaktır. Tekrar beraberlik durumu olması halinde, tek skorluk 5 dakikalık bir maç daha başlatılacaktır.

-Çeyrek final/Yarı final maçlarını kazanan parti bir üst tura, direkt olarak çıkmaya hak kazanacaktır.

En Ucuz Epin Metin2 Yang Knight Online Cash Gold Bar Fiyatları Oyun Parası Kupon CD Key Satışı


-Karakterler 80 level ve bütün skilleri aktif olarak açılacaktır.

-Turnuva büyücü sınıfına özel bir turnuva olduğu için partilerde kısıtlamalar bulunmaktadır.

-Her parti en fazla 1 ice mage ve 2 priest bulundurabilecektir. Flame ve Lightning mageler için sınırlama bulunmamaktadır.

-Partilerde toplamda 2 priest ve 6 mage bulunmalıdır, farklı sınıf ile maçlara dahil olan ekipler uyarılmaksızın diskalifiye edilecektir.


-Turnuva sunucusunda klanlar ve ırklar otomatik olarak oluşturacaktır.

-Savaş alanında maç esnasında Transformation Scroll kullanımı yasaktır.

-Turnuva sunucusunda aynı ID üzerinde sadece 1 karakter oluşturabilirsiniz.


-Turnuva sunucusunda karakter isimleriniz klan oyuncuların isimleriyle benzer olmamalıdır. (Örn; lPriestl / IPriestI / lPriestI vb.) Karakter isimlerinde yan yana benzer harfler 2 den fazla kullanılmamalıdır. (Örn; PrlIlest)

-Canlı yayın sunucularının maçı anlatmasına ve takip etmesine engel olan, Knight Online sınıflarını ve skillerini içeren isimlerin kullanılması yasaklanmıştır.(Örn: Sagdaki, Soldaki, DescentAt, NovaAt, StaffVur, SagdakiMage, SoldakiWarrior, Sagadon, PartiBaskani, Solagit vb.)

-Karakter isimlerinin başına veya sonuna hakaret-küfür vb. kelimelerin kısaltması olmayan maksimum 3 harfli TAG kullanabilirsiniz. 3'den daha fazla Tag kullanımı yapan ekipler direkt olarak diskalifiye edilecektir. 

-Birbirini tekrarlayan, telaffuzu güç olan ve herhangi bir anlamı olmayan karakter isimleri yasaklanmıştır. (Örn; Czerwieckwiecien)


-Oyuncular oyuna giriş yaptıktan sonra oyun içi noah/coin karşılığında istedikleri silahları ve zırhları satın alıp giyebilirler.

-Turnuvada kullanabileceğiniz eşyalar ilgili NPC'ler üzerinden alınabilmektedir. Ayrıca NPC’lerden kanat, Pathos Gloves ve scroll tarzı eşyaları satın alabilirsiniz.

-Bir hesap herhangi bir partide mücadele ettiyse eğer, farklı bir partiyle mücadele edemez.

-Herhangi bir sebeple küfür, kışkırtıcı konuşma ve uygun olmayan kelimeler kullanılması durumunda parti üyeleri ve parti hesapları cezalandırılacak ve turnuvadan eleneceklerdir.

-Bir parti diğer bir partiyle Turnuva başvuru süresi bittikten sonra, birleşmek için talepte bulunamaz.

Herhangi bir hesapta illegal kullanım ya da oyun dosyalarıyla oynanmış olduğu tespit edilirse parti oyuncuları turnuvadan elenir. Kullanan hesap süresiz olarak cezalandırır ve diğer parti üyeleri 30 gün ceza alırlar.

-Takımlar, karşılaşma başladıktan sonra 2 dakika içerisinde güvenli bölgeyi terk etmek zorundadırlar. 2 dakika içerisinde güvenli bölgeden savaş alanına inmeyen takım turnuvadan diskalifiye edilecektir.

-Maçlar herhangi bir teknik sorun (sistemsel) olmadığı sürece zamanında başlatılacaktır.

-Maç saatinde, savaş alanına çekilme sırasında oyunda olmayan oyuncular, mücadele başladıktan sonra özel olarak turnuva alanına çekilmeyecektir. Bu nedenle maç saatinizden 15 dakika önce takım olarak hazır olmanız gerekmektedir.

-Lütfen oyun dosyaları ile oynamayınız ve bilgisayarlarınızda oluşabilecek olumsuz durumlara karşı önceden önleminizi alınız. NTTGame bilgisayarınızda oluşan problemlerden sorumlu tutulmaz. Mücadele iptal edilmez, kendi bilgisayar sisteminden kaynaklı oyuna giriş sağlayamayan oyuncu maç saatinde aktif olarak oyunda değilse maça dahil edilmez.

-Hükmen galibiyet skoru 10 – 0’ dır.

-Hükmen mağlubiyetlerde; eğer maç içerisindeki skor farkı daha yüksek ise, maç sonucu direkt kabul edilir. (Örn; A takımı B takımı karşısında 30-2 önde ve rövanş maçları da olduğunu bilen B takımı hükmen yenilmek için kural ihlali yapar ise mücadele sonunda 30-2 lik skor geçerli sayılır.)

-Oyun haritasında oluşabilecek bir hatayı takımı lehine kullanan oyuncu (7 gün) oyundan uzaklaştırılır. İlgili takım hükmen mağlup sayılır.

-Büyücü sınıfı Aztek eşyaları turnuva sunucusunda bulunmamaktadır. Mage ekiplerin taktiklerini buna göre oluşturması gerekmektedir.

-Skor tablosunda önde olan parti Monument'a saldırı yapamayacaktır.

-Geride olan partinin Monument'ı kesmesi durumunda, geride olan parti skor tablosundaki sayı farkının yarısı kadar puan kazanacaktır. (Örn; A takımı B takımına karşı 17 – 6 önde olup B takımı Monument’ı kestiğinde B takımı 6 puan alarak skor 17-12 olacaktır. 

17 - 6 = 11 / 2 = 5.5 (kesirli sayılar, bir üst tam sayıya yuvarlanmaktadır.)

-Beraberlik durumunda Monument puan vermeyecektir.

* Turnuva günü aynı klan oyuncularından sadece 8 tanesi online olabilecektir. Kalan oyuncular giriş yapmaya çalıştığı zaman oyundan atılacak ve giriş yapamayacaklardır.

*Birden fazla ekipte oynadığı tespit edilen ya da birden fazla ekip ismini kullanarak farklı karakterler ile başvuru yaptığı ve turnuvaya katıldığı tespit edilen ekipler turnuvadan diskalifiye edilecektir.

En Ucuz Epin Metin2 Yang Knight Online Cash Gold Bar Fiyatları Oyun Parası Kupon CD Key Satışı

Turnuva 1.si
25.600 Npoints (3200x8)

Minerva Package
Pathos Gloves Package
30 Günlük Solar Tattoo
30 Günlük Red Alencia Wings

Turnuva 2.si
19.200 Npoints (2400x8)

Minerva Package
30 Günlük Lunar Tattoo
15 Günlük Alencia Wings

Turnuva 3.sü
12.800 Npoints (1600x8)

Pathos Gloves Package
15 Günlük Lunar Tattoo
7 Günlük Alencia Wings


NTTGame | Knight Online Ekibi