Dikkat: Bayi olan Müşterilerimiz Ödemelerinizi Sadece Ziraat ve Garanti Bankasından Yapınız. Diğer Bankaların Hepsi Yatırdığınız Tutardan Komisyon Almaktadır.

En Ucuz Epin Metin2 Yang Knight Online Cash Gold Bar Fiyatları Oyun Parası Kupon CD Key Satışı

İstGameİstGameİstGameİstGameİstGameİstGameİstGame

Metin2'de nasıl yang alınır?

Metin2'de yang alım-satım anlatımı.

En ucuz metin2 oyun parasını sadece enucuzepin.com'dan alabileceğinizi biliyor muydunuz? Türkiye'de, diğer tüm metin2 yang parası satış yapan sitelerin bizden stok aldığını hatırlatıp, metin2 piyasasında daha uygun fiyata yang satın alamayacağınızı da bilmenizi isteriz.

Metin2 yang nasıl satın alınır?


www.enucuzepin.com/metin2 adresine tıklayarak, almak istediğiniz serverın karşısında En Ucuz Epin Metin2 Yang Knight Online Cash Gold Bar Fiyatları Oyun Parası Kupon CD Key Satışı adet yazan bölüme almak istediğiniz yang miktarını yazıp  En Ucuz Epin Metin2 Yang Knight Online Cash Gold Bar Fiyatları Oyun Parası Kupon CD Key Satışısatın al butonuna tıklayarak karşınıza çıkan Kullanıcı Adı paneline doğru bilgileri yazarak tekrar satın al butonuna tıklayın ve siparişinizin teslimat paneline düşmesini bekleyin.

En Ucuz Epin Metin2 Yang Knight Online Cash Gold Bar Fiyatları Oyun Parası Kupon CD Key Satışı

Yang siparişinden sonra yapılması gerekli adımlar nelerdir?

Siparişlerin teslimat süresi genel olarak 5-15 dakika arasındadır ancak yoğunluğa ve oyun içi gm kontrollerine göre değişmektedir. Bu yüzden ilk adımınız sabır ve güvendir. Teslimat süreci, sizden daha önce yang siparişi vermiş olan müşterinin önceliğidir ve tek tek sırayla yangçı ekibimiz tarafından teslim edilmektedir. Oyun içi GM kontrolü yapan ayrı bir ekibimiz daha olduğu için, teslimat işlemi öncesinde bu kontrolleri sağlayan ekibimizden onay alıp oyuna girebiliyoruz. 

Ban yemenizi ya da dolandırılmanızı istemiyoruz, bunu nasıl başarabiliriz?

Canlı destek hattından yönlendirildiğiniz ve size destek verecek olan yangçı çalışanımızın söylediklerini, adımlarını iyi takip etmelisiniz. Hemen pazar kurmayın, acele etmeyin, oyun içerisinde yazılan PM'lere asla aldırış etmeyin. Teslimat esnasında canlı destek hattından kesinlikle bilgi alın, verilen yanglar asla geri alınmayacağı için oyun içerisinde sizden yang talep eden PM'lere de aldırış etmeyin.

Örnek dolandırıcılık konuşması;
"YANLIŞ YANGI VERDİM SİZE LÜTFEN GERİ VERİN HEMEN DOĞRU ŞEKİLDE TESLİM EDECEĞİM YOKSA BAN YERSİNİZ"

gibi söylemlere asla aldırış etmeyin, yangınızı teslim aldığınız sürece bir sorun yoktur. Canlı destek hattından "YETKİLİ" isimli yangçının verdiği talimatlara uyun yalnızca.

Ban risksiz yang olur mu, nasıl olur?

%100 ban riski yok diyen hiçbir siteye, kuruma, kişiye inanmayın. Oyun içerisinde sürekli olarak ticaret merkezlerini izleyen GM'ler, trade loglarını okuyan Administratorlar mevcuttur. GM kontrolü yapan ekibimiz, siz teslimat sırasında ya da sonrasında ban yemeyin diye önce kendi aralarına ticaret yaparak ban yeyip yemediğini kontrol eder. Bu esnasa herhangi bir sorun yok ise teslimatınız gerçekleşir. Gecikmeler bu yüzdendir, eğer ban yerseniz, ban yersek hiçbir anlamı kalmayacaktır ticaretimizin ve müşterileimizi memnun edemez, paralarının boşa gitmesine üzülürüz.

Teslimat sonrasında yangı nasıl kullanacağınız tamamen sizin sorumluluğunuzdadır, ancak sorun yaşamamanız için yang siparişinden hemen sonra item alışverişi yapıp elinizdeki yangı eritmek olacaktır.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, farklı sorularınız için canlı destek hattına başvurunuz.